Edukacinė išvyka ,,Išlaisvink kūrėją savyje“

 

Šaltoką žiemos rytą Antanavo pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja Edita Liudvinavičiene ir anglų kalbos mokytoja Loreta Matusevičiene išvyko į ilgai lauktą edukacinę-pažintinę ekskursiją.

Kupini džiugios Šventų Kalėdų laukimo nuotaikos nuvykome į Kauno Taikomosios Dailės mokyklą. Čia mus šiltai pasitiko įstaigos atstovai. Jie mums leido pasijusti juvelyrais ir  kompiuterinių technologijų meistrais.  Dalis mokinių reklamos ir kompiuterijos auditorijose  pasigamino projekto ,,Išlaisvink kūrėją savyje“ ženklelius, buvo supažindinti su dirbtuvėse esančiais įrenginiais, jų galimybėmis ir mokomais dalykais. Kita mokinių dalis dirbo juvelyrinėse dirbtuvėse, kuriose kiekvienas nusikaldino po autentišką žiedą, bendravo su studentais, daug sužinojo apie juvelyro profesiją. Pasipuošę kūrybiniais rezultatais programos dalyviai susipažino su mokyklos erdvėmis, aplankė muziejų, kuriame eksponuojami studentų diplominiai kūrybiniai darbai: baldžių, keramikų, tekstilininkų, juvelyrų, fotografų, kompiuterinės grafikos specialybių meno ,,šedevrai“. Susipažinus su Taikomosios dailes mokyklos mokomais dalykais ir galimybėmis ne viename ,,suspurdėjo“ noras kurti grožį.

Pasisėmę naujų idėjų ir kūrybinio kvėpimo skubėjome pasigrožėti Kauno kalėdiniu miestu. Kauno Rotušės aikštėje ekskursijos dalyviai pasivaikščiojo kalėdiniame miestelyje, įvertino ir išbandė išmaniąją Kauno Kalėdų eglutę. Nusifotografavę, pasimėgavę žiemos grožiu ir truputį sušalę visi nuvyko pailsėti ir paieškoti šventinių dovanų į prekybos ir pramogų centrą ,,Mega“. Čia turėjo galimybę atsipalaiduoti ir pramogauti. Pailsėję, įvykdę visus planus, pilni įspūdžių, pasisėmę naujų idėjų ir žinių, nešini pačių pasigamintais dirbiniais, kupini švenčių laukimo nuotaikos, ekskursantai grįžo į namus. Už šaunią išvyką mokiniai dėkingi dailės ir technologijų mokytojai Editai Liudvinavičienei ir anglų kalbos mokytojai Loretai Matusevičienei.

 

Parengė: Antanavo pagrindinės mokyklos

9 klasės mokinė Vaida Vosyliūtė